+48 603 646 386 KONTAKT@EWELINAPISZE.PL

moje usługi

wszystko co potrzebne dla twojej strony

TREŚCI DLA cIEBIE

Co mogę dla Ciebie zrobić

Moja oferta skierowana jest do wszystkich, chcących rozwinąć swoją działalność w Sieci. Tworzę unikatowe treści na strony internetowe, dzięki którym Twoja firma stanie się widoczna w Internecie. 

Opisy produktów i kategorii

Stworzone przeze mnie opisy produktów zawierają unikatowy content oraz co najważniejsze zachęcają użytkowników do akttywnej działalności w Twoim e-sklepie. 

treści na strony www

Prawidłowo stworzone treści na strony internetowe są podstawą do zaistnienia w Sieci. Jeżeli zależy Ci na profesjonalenj wizytówce Twojej firmy oraz niebalnalnych treściach, skonatktuj się ze mną. 

Artykuły

Tworzę nie tylko specjalistyczne artykuły ale również artykuły na bloga firmowego czy prywatnego. Tworzone przeze mnie treści zachęcają czytelnika do dalszej działalności na stronie. 

Korekta i redakcja

W ramach oferty copywritingu zajmuję się również niezywkle często niezbędną korektą oraz redakcją Twoich tekstów. Profesjonalne podejście do klienta oraz poprawna polszczyzna pozwalają mi nie tylko na tworzenie wartościowych treści ale również na korektę już istniejących.

PROWADZENIE PROFILI SOCIAL MEDIA

Moim zadaniem w zakresie prowadzenia profili social media jest budowanie oraz umacnianie Twojej marki w Sieci. Uzyskasz ode mnie niezbędną pomoc z zakresu różnorakich działań marketingu społecznościowego. 

moje modus operandi

Jak powstają nowe teksty

Research & analiza

Pierwszym krokiem do powstania nowego artykułu jest wykonanie researchu oraz zaznajomienie się z tematyką artykułu, który będzie dla Ciebie tworzony.

Planowanie

Planowanie całej pracy jest najważniejszym elementem jej powstawania. To właśnie na tym etapie tworzone są tytuły i podtytuły oraz ogólny zarys całego tekstu, który jest wysyłany do akceptacji.

Wykonanie

Po zaakceptowaniu przez klienta planu artykułu na jego podstawie tworzona jest jego treść. Po zakończeniu tego etapu pierwsza wersja Twojego tekstu będzie gotowa.

pakiety usług

Pamiętaj, im więcej tym taniej!

Z myślą o Klientach, którzy są nastawieni na działania długodystansowe, przygotowałam specjalne pakiety usług.

* – Podana cena jest ceną minimalną, zależna jest ona od proflu działalności firmy i jest ustalana bezpośrednio z Klientem.

Napisz do mnie

Ewelina chmielarz
603 646 386
kontakt@ewelinapisze.pl