+48 603 646 386 KONTAKT@EWELINAPISZE.PL
Kilka słów o mnie

 

Copywriterka z pasją. Z zawodu pedagog resocjalizacyjny z zamiłowaniem do analizy i profilaktyki ludzkich zachowań związanych z uzależnieniami. Prywatnie wegetarianka, fanka Stephena Kinga oraz właścicielka dwóch psów i jednej kotki. Piszę, bo jestem w tym dobra.  Potrzebujesz wartościowych artykułów, poradników, tekstów na stronę internetową? Skontaktuj się ze mną. 

01. Profesjonalizm

Jestem profesjoanlistką prywatnie oraz zwodowo. Każde zlecenie, które wykonuje jest tworzone na wysokim poziomie. Pisanie to moja praca, którą wykonuje w pełni profesjonalnie. Treści charakteryzuje unikalność, dzięki czemu nie tylko ja ale przede wszystkim Ty bedziesz z nich dumny.

02. Terminowość

Szanując Twój czas tworzę teksty zgodnie z umówionym wcześniej terminem. Nie jest mi obca praca pod presją czasu. Charakteryzuję się elastycznością, co sprawia, że potrafię dostosować się nawet do terminu “na wczoraj”.  Dzięki “lekkiemu piórowi” potrafię dokonać rzeczy niemożliwych. 

03. uniwersalność

Pisanie jest moją pasją, dlatego bardzo chetnie tworzę teksty na różne tamaty, niekoniecznie zwiazane z moim wykształceniem. Jestem uniwersalną copywriterką ceniącą sobie nowe wyzwania. 

Przepis na sukces

Treści nie kłamią

Potrzebujesz tekstów, które zachwycą Twoich klientów? Do każdego zlecenenia podchodzę w pełni profesjonalnie. Na specjalne życzenie oferuje fragment tekstu próbnego, dzięki czemu dostajesz wgląd w moją twórczość. 

Gwarancja sukcesu

Dlaczego moje teksty

Profesjonalizm

Każdy z tekstów napisanych przeze mnie jest stworzony na wysokimm poziomie, dzięki czemu otrzymujesz gawrancje unikalnych treści, zgodnych z narzuconym przez Ciebie poziomem. 

Pozycjonowanie

Tworzę treści zgodnie z wymaganiami klientów. Jeżeli zależy Ci na tekstach z zachowaniem zasad SEO napisz do mnie. 

Tekst próbny

Na specjalne życzenie klientów proponuje fragment próbnego tekstu. Pozwala to przed nawiązaniem wspołpracy przekonać się o wartości tworzonych przeze mnie treści.

Szybka wycena

Ceniąc Twój czas staram się w miarę możliwości jak najszybciej odpowiadać na zapytania. Wycenę zlecenia otrzymasz już tego samego dnia. 

atrakcyjny content

Potrafię stworzyć unikalne teksty, które zainteresują duży odsetek odiorców. Chcesz, aby Twoja strona internetowa zaistniała w Internecie? Skontaktuj się ze mną, a moje teksty pomogą Ci zainteresować Klientów. 

szybka realizacja

Charakteryzuje mnie “lekkie pióro”, dzięki czemu jestem w stanie stworzyć uniklane teksty w krótkim czasie, co z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój Twojego bloga czy strony internetowej.

Napisz do mnie

Ewelina chmielarz
603 646 386
kontakt@ewelinapisze.pl